V Piešťanoch zhorel bývalý zábavný podnik Indians pub

Ilustračná foto Foto: TASR/Michal Svítok

Piešťany 10. júla (TASR) - Takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov Trnavského kraja zasahovalo pri požiari bývalej reštaurácie na Teplickej ulici v Piešťanoch, ktorý vypukol dnes okolo 5.30 hodiny. Horela jednopodlažná budova bývalého zábavného zariadenia Indians pub, od neho aj stolárska dielňa a zasiahnutý bol aj objekt šatní mestskej polície.

Zasahujúcim príslušníkom sa rozsiahly požiar podarilo lokalizovať po 8. hodine, teraz prebieha jeho likvidácia. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z dôvodu priamej materiálnej škody predbežne vyčíslenej na 360.000 eur. Pri požiari zasahovali profesionálni hasiči z hasičských staníc v Piešťanoch, Hlohovci, Trnave, Galante a dobrovoľní hasiči z Moravian nad Váhom, Vrbového a Pobedima s 20 kusmi hasičskej techniky. Informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.