Informačný systém Elektronické služby by mal stáť vyše 16 miliónov eur

Ilustračné foto Foto: Archív TASR

Bratislava 23. júla (TASR) - Národný bezpečnostný úrad (NBÚ) chce kúpiť informačný systém Elektronické služby. Stáť by mal takmer 16,15 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty. NBÚ zverejnil oznámenie o vyhlásení súťaže vo vestníku verejného obstarávania.

Zákazka by mala trvať sedem rokov. O víťazovi súťaže rozhodne elektronická aukcia a ekonomicky najvýhodnejšia ponuka. Informačný systém zaplatí NBÚ z vlastných zdrojov a eurofondov. Ponuky môžu záujemcovia predkladať do 25. augusta.

Predmetom zákazky je, bez ohľadu na existujúce SW licencie alebo HW komponenty vo vlastníctve verejného obstarávateľa, komplexná dodávka a podpora prevádzky informačného systému Elektronické služby Národného bezpečnostného úradu spôsobilého poskytovať eGov služby a chrániť spracovávané utajované skutočnosti.

Uchádzači majú mať bezpečnostnú previerku. NBÚ upozorňuje, že tí, ktorí ju zatiaľ nemajú, môžu ju získať do 30. novembra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.