Na Burze práce v Liptovskom Mikuláši budú zamestnávatelia aj z regiónu

Ilustračné foto Foto: TASR/František Iván

Liptovský Mikuláš 13. októbra (TASR) - Možnosť získať nové zamestnanie i zaujímavé kontakty ponúkne v stredu 14. októbra Burza práce a informácií. Takmer štyri desiatky zamestnávateľov budú hľadať nových ľudí v liptovskomikulášskom dome kultúry od 9.00 h.

„Účasť nám potvrdilo 34 zamestnávateľov, z toho dvaja zahraniční. Medzi nimi sú aj najväčší zamestnávatelia v regióne,“ informovala riaditeľka Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) v Liptovskom Mikuláši Janka Chomisteková.

Cieľom burzy je poskytnúť pomoc aj študentom základných či stredných škôl. „Prezentovať sa bude 11 stredných škôl z okresu Liptovský Mikuláš. Súčasťou tiež bude Centrum pedagogicko-psychologickej poradne a Slovenská informačná agentúra zo Žiliny,“ dodala Chomisteková.

Burzu práce a informácií organizuje ÚPSVaR v Liptovskom Mikuláši už po niekoľký raz. Zamestnávatelia a školy môžu v stredu využiť možnosť predstaviť sa verejnosti až do 14.00 h.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.