Gitarista Rolling Stones Ronnie Wood bude znova otcom

Gitarista skupiny Rolling Stones Ronnie Wood Foto: TASR/AP

Londýn 7. decembra (TASR) - Gitarista Rolling Stones Ronnie Wood sa podľa správy britského denníka Sun stane vo vysokom veku opäť otcom. S 37-ročnou manželkou Sally Humphriesovou, ktorá je majiteľkou divadelnej produkčnej spoločnosti, čaká dvojičky.

"Sally a Ronnie Wood s potešením oznamujú, že v júni 2016 čakajú dvojičky," citoval denník hovorcu skupiny. "Je aj zbytočné hovoriť, že sú nadšení a radosťou bez seba z tejto nádhernej správy," citoval hovorcu skupiny denník Guardian.

Budú to prvé spoločné deti tohto páru, ktorý sa zosobášil v decembri 2012.

Ronnie Wood už má štyri deti z predchádzajúcich vzťahov. S prvou manželkou, bývalou modelkou Krissy Woodovou, ktorá zomrela na predávkovanie drogami, má syna Jesseho Wooda (39) a z druhého, dlhoročného manželstva s Jo má dcéru Leah (37), syna Tyrona (32) a adoptovaného syna Jamieho, ktorého si Jo priviedla z predchádzajúceho manželstva a on ho adoptoval.

Wood má 68 rokov a jeho osobný život sa opakovane preberá v médiách. V roku 2008 sa po 24 rokoch manželstva rozviedol s Jo, pretože sa zaľúbil do vtedy 20-ročnej Rusky Jekateriny Ivanovovej. Ich vzťah sa však o rok skončil, dopĺňa agentúra DPA.

Denník Guardian píše, že Sally nikdy nebrala drogy a k alkoholu má veľmi striedmy vzťah, v dôsledku čoho má dobrý vplyv na Wooda, ktorý je údajne od svojho ôsmeho pobytu v odvykacom zariadení v roku 2010 stále triezvy.

Sally povedala magazínu Hello!, že s Ronniem 31-ročný odstup medzi sebou nebadajú, hoci Wood priznal, že jeho manželku ľudia niekedy považujú za jeho dcéru.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.