SKOK: Ak vo vláde nevytvoríme 100.000 pracovných miest, odídeme

Juraj Miškov Foto: TASR/Michal Svítok

Bratislava 2. marca (TASR) - Ak sa strana SKOK dostane do vlády a nevytvorí minimálne 100.000 pracovných miest, všetci jej členovia odídu navždy z politiky. Tento verejný prísľub dala strana na dnešnej tlačovej konferencii v Bratislave. Predseda strany Juraj Miškov verí, že pracovné miesta vytvorí vďaka plánu Singapur.

Miškov zároveň potvrdil, že SKOK z volieb neodstúpi v prospech žiadnej strany. "Máme 90.000 ľudí, ktorí nám veria. Veríme, že presvedčíme aj ďalších 40.000 voličov z milióna nepresvedčených a budeme môcť zrealizovať plán Singapur," povedal Miškov.

Zdôraznil, že SKOK nie je nábor funkcionárov, ale tím odborníkov a skúsených manažérov. "Ľudí, ktorí chcú makať pre Slovensko," poznamenal Miškov. SKOK je podľa jeho slov strana, pri ktorej nikto nespochybnil jej program, financovanie a ani ju nikto nevylúčil z povolebnej spolupráce. Strana tiež podľa Miškova nie je poškvrnená žiadnymi korupčnými škandálmi. "Máme najčistejšie financovanie zo všetkých strán," doplnil Miškov.

Parlamentné voľby sa na Slovensku uskutočnia v sobotu 5. marca. Voliť môžu všetci občania SR, ktorí majú v deň hlasovania aspoň 18 rokov. Na Slovensku máme viac ako 4,4 milióna oprávnených voličov. Štát vyjdú voľby na 10,7 milióna eur.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.