Austrálčanka zverejnila snímky pätorčiat, ktoré porodila v januári

Pätorčatá mamičky Kim Tucci z Austrálie. Foto: facebook.com/FivebySurprise

Perth 11. mája (TASR) - Fotografie svojich pätorčiat, ktoré prišli na svet v januári, zverejnila v týchto dňoch 26-ročná Austrálčanka z Perthu. Kim Tucciová má s manželom okrem pätorčiat ešte deväťročného syna a dcérky vo veku dva a štyri roky. Rodina sa pokúša získať peniaze na vozidlo, do ktorého by sa ich rodina vošla celá, informovala BBC.

Pätorčatá boli počaté prirodzene, čo sa podarí v jednom prípade z 55 miliónov. Štyri dievčatká (Ali, Penelope, Tiffany, Beatrix) a jeden chlapec (Keith) prišli na svet cisárskym rezom.

Ich matka zverejnila na facebookovej stránke nazvanej Surprised by Five (Prekvapená piatimi) aktuálne fotografie pätorčiat a napísala tam, že vybojovala najťažší z bojov, aby ich bezpečne priviedla na svet.

V televíznom programe v apríli povedala, že jej lekári ponúkali, aby životy troch plodov ukončila a donosila iba dve deti vzhľadom na vážne zdravotné riziká vyplývajúce z mnohopočetného tehotenstva pre ňu samotnú i pre deti. Odmietla to.

Obavy lekárov sa nesplnili, deti prišli na svet zdravé.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.