V Poprade zachránili 20-ročného muža, chcel spáchať samovraždu

Ilustračná snímka Foto: TASR/Pavel Neubauer

Poprad 2. júna (TASR) – Popradská policajná hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) v stredu (1.6.) popoludní reagovala na hlásenie operačného strediska. Oznamovateľ uviedol, že na Ulici Ludvíka Svobodu v Poprade v priestoroch za garážami a v blízkosti koľajiska chce mladý muž spáchať samovraždu. TASR o tom dnes informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Hliadka po príchode na miesto prehľadala okolie garáží a koľajiska, nakoľko ide o rozsiahlu oblasť. Policajti zbadali mladého muža, ktorý sedel v koľajisku a fajčil cigaretu. V diaľke bolo vidieť prichádzajúci vlak, na ktorý mladý muž vôbec nereagoval,“ vysvetlila policajná hovorkyňa.

Dvaja príslušníci PMJ mladého muža odtiahli do bezpečnej vzdialenosti. „Muž bol dezorientovaný, snažil sa hliadke vyšmyknúť a utiecť. Preverovaním bolo zistené, že išlo o 20-ročného Matúša z Kežmarku,“ doplnila Migaľová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.