Muž sa prevrátil s kanoe na Dunaji, policajti ho našli pri prístave

Ilustračné foto Foto: TASR/Henrich Mišovič

Nitra 8. júna (TASR) - Polícia v Komárne prijala v utorok 7. júna oznámenie o nezvestnosti 63-ročného muža. Obával sa o neho jeho kamarát, ktorý oznámil, že muž sa pri obci Sap v okrese Dunajská Streda prevrátil s kanoe. Za mostom na rieke Dunaj pri Medveďove mal vyplávať na maďarskej strane.

"K udalosti došlo v pondelok 6. júna približne o 19. hodine. Odvtedy bol však muž nezvestný, nikomu sa neozval a bola dôvodná obava o jeho život a zdravie," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Policajti okamžite vyslali hliadky k Dunaju a na miesta, kde by sa nezvestný muž mohol nachádzať. Pred 21. hodinou oznámili policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Zemianskej Oľči, že nezvestného Júliusa našli pri prístave v Klížskej Nemej. Noc údajne prežil pod holým nebom. Podľa vyjadrenia lekárov udalosť nezanechala na jeho zdraví žiadne stopy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.