Šoféri pozor: Na diaľnici D2 v Bratislave opravujú vozovku

Ilustračné foto Foto: TASR/František Iván

Bratislava 17. júna (TASR) - Na diaľnici D2 v Bratislave, v úseku most Lafranconi - križovatka Pečňa, opravuje v týchto dňoch Národná diaľničná spoločnosť (NDS) vozovku. Motoristi preto musia počítať s obmedzeniami. TASR o tom informovala hovorkyňa NDS Michaela Michalová.

Počas tohto mesiaca sa zrenovuje vozovka v úseku most Lafranconi - križovatka Pečňa a následne výjazdová vetva v smere na hraničný priechod Berg. "Práce na moste Lafranconi budú prebiehať v dvoch etapách. V prvej opravíme vonkajší pruh a odbočovacie pruhy po križovatku tak, aby bol zabezpečený plynulý prechod dopravy. Následne prejde opravou koniec úseku," vysvetlila Michalová.

Na výjazdovej vetve križovatky v smere na Berg pôvodnú betónovú vozovku NDS nahradí novou, asfaltovou. Oprava ľavého pruhu vozovky si vyžiada uzatvorenie výjazdu na sídlisko Lúky.

NDS pravý jazdný pruh a odbočovacie pruhy na vetvu križovatky Pečňa začne opravovať dnes od 22.00 h do pondelka 20. júna do 06.00 h. Výjazdovú vetvu križovatky Pečňa v smere na Berg začne NDS opravovať v pondelok od 10.00 h. Práce v tomto úseku potrvajú do 14.00 h v piatok 24. júna. Doprava bude presmerovaná dopravným značením na voľný jazdný pruh diaľnice D2.

Polícia upozorňuje tiež, že oprava povrchu vozovky sa bude od dnes 22.00 h realizovať aj na diaľnici D1, a to v úseku za križovatkou Senec, v smere na Trnavu. Obmedzenia sa tu budú týkať ľavého jazdného pruhu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.