Na Námestí slobody v Prievidzi opravujú poškodenú dlažbu

Ilustračné foto Foto: prievidza.sk

Prievidza 23. júna (TASR) - S lokálnymi opravami dlažby na Námestí slobody v centre Prievidze začala uplynulý víkend Správa majetku mesta Prievidza (SMMP). Práce v podobe výmeny kociek realizuje mestská spoločnosť, a to na základe viacerých sťažností najmä starších obyvateľov na ich stav, ktoré zaznamenala samospráva mesta. Informoval o tom hovorca Prievidze Michal Ďureje.

"Práce budeme realizovať predovšetkým počas víkendov, aby sme chodcov obmedzovali čo najmenej. Vymieňať budeme tú časť dlažby, ktorá je zložená z malých štvorcových dlažobných kociek," uviedol konateľ SMMP Ján Martiček.

Hovorca mesta spresnil, že lokálnu výmenu dlažobných kociek realizujú zamestnanci SMMP v časti námestia pred budovou mestského domu, mestského úradu a budov bánk, následne sa práce presmerujú smerom k podchodu a k prevádzke Detvan. "Opravy by mali potrvať do 11. júla," dodal.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.