Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia na D2 počas víkendu

Ilustračné foto Foto: TASR – Milan Kapusta

Bratislava 24. júna (TASR) - Polícia upozorňuje vodičov na krátkodobé dopravné obmedzenia, s ktorými treba počítať počas tohto víkendu na viacerých úsekoch diaľnice D2. TASR informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

"Oddnes od 22.00 h do 06.00 h 26.júna bude v úseku km 63,500 – 64,100 diaľnice D2 – Most Lafranconi, v smere na Maďarsko, prebiehať oprava povrchu vozovky. Prejazdný bude ľavý a pravý vonkajší jazdný pruh diaľnice," uviedla Mihalíková.

V uvedenom čase sa bude podľa polície zároveň opravovať aj vozovka v mieste napojenia na diaľnicu D2 z Bratskej ulice. Premávka v uvedenom úseku diaľnice bude vedená len v jednom ľavom priebežnom jazdnom pruhu. Premávka od Bratskej ulice bude vedená priamo do obmedzeného pravého jazdného pruhu diaľnice D2.

"V tejto súvislosti žiadame vodičov, aby pri prejazde týmito úsekmi zvýšili svoju pozornosť a riadili sa príslušným dopravným značením," dodala Mihalíková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.