Cestný pirát prekročil rýchlosť o takmer 100 kilometrov za hodinu

KR PZ Nitra Foto: TASR KR PZ Nitra

Levice 1. júla (TASR) – Policajtom z Okresného dopravného inšpektorátu v Leviciach sa vo štvrtok 30. júna okolo 17. hodiny podarilo odhaliť vodiča, ktorý prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o takmer 100 kilometrov za hodinu. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková, policajná hliadka sa venovala kontrole bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky na úseku medzi mestami Tlmače a Levice.

Policajti sa zamerali na miesto, kde dochádza k častejším dopravným nehodám. "Pri meraní rýchlosti odhalili vozidlo, ktoré prekročilo povolenú rýchlosť o 97 kilometrov za hodinu. Za volantom mercedesu sedel 40-ročný vodič z Piešťan, ktorý jazdil 187-kilometrovou rýchlosťou na ceste s maximálnou povolenou rýchlosťou 90 kilometrov za hodinu," uviedla Čuháková. Ako doplnila, dopravní policajti uložili vodičovi blokovú pokutu vo výške 800 eur. Muž ju na mieste zaplatil.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.