Box: HBO neodvysiela Pacquiaov návrat do profesionálneho ringu

Na snímke vľavo padajúci Timothy Bradley v ringu po údere, vpravo filipínsky boxer Manny Pacquiao, ktorý sa stal stal šampiónom organizácie WBO vo welterovej váhe v sobotu 9. apríla 2016. Foto: TASR AP

Rio de Janeiro 20. augusta (TASR) - Americký prémiový televízny kanál HBO neodvysiela návrat filipínskeho boxera Mannyho Pacquiaa do profesionálneho ringu, ktorý sa uskutoční 5. novembra proti Jessiemu Vargasovi.

Predchádzajúce vystúpenia Pacquiaa distribuované prostredníctvom domácich práv pay-per-view (PPV) zďaleka nedosahovali sledovanosť z najhviezdnejších čias jeho kariéry, tretí súboj s Timothym Bradley bol dokonca stratový. "Zrejme ukončili kontrakt, inak by si nemohli vybrať, aký duel odvysielajú. Nerozumejú, že termín sme stanovili na základe senátorských povinností Pacquiaa na Filipínach? Niekto by mal HBO pripomenúť, koľko ich predplatiteľov neprivíta tento krok. Opustili Pacquiaa po tom, ako ho desaťročie vyciciavali," posťažoval sa promotér Bob Arum pre Los Angeles Times.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.