Muž v Demänovskej Doline zlomil BMW-čkom závoru pred hotelom

Neznámy páchateľ sa 4. decembra 2016 pokúšal rukami zodvihnúť závoru pred hotelom v Demänovskej doline a následne s motorovým vozidlom BMW X4 prešiel popod závoru, ktorú zlomil. Foto: TASR - KR PZ v Žilinee

Liptovský Mikuláš 3. januára (TASR) - Liptovskomikulášski policajti pátrajú po mužovi, ktorý ešte 4. decembra 2016 v skorých ranných hodinách poškodil závoru na parkovisku pred hotelom FIS v Demänovskej Doline. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Jana Balogová.

Neznámy páchateľ sa podľa nej najskôr násilím niekoľkokrát pokúšal rukami zodvihnúť predmetnú závoru smerom hore a následne s motorovým vozidlom BMW X4 nezisteného evidenčného čísla prešiel popod predmetnú závoru, ktorá bola v tom čase zatvorená. V dôsledku toho došlo k jej zalomeniu.

"Poškodením závory vznikla súkromnej spoločnosti škoda vo výške viac ako 266 eur," uviedla. Poverený príslušník Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci. V tejto súvislosti polícia žiada občanov o pomoc pri stotožnení muža zachyteného na záberoch kamerového systému, aby akékoľvek informácie k jeho totožnosti oznámili na ktorékoľvek oddelenie polície, alebo na bezplatné telefónne číslo 158.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.