Na strednej odbornej škole v Trenčíne nahlásili bombu,školu evakuovali

Na snímke policajti uzavreli ulicu pred Strednou odbornou školou obchodu a služieb v Trenčíne 22. marca 2017. Na políciu anonym telefonicky nahlásil bombu v priestoroch školy, polícia žiakov školy evakuovala a nariadila pyrotechnickú prehliadku. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Trenčín 22. marca (TASR) – Polícia dnes ráno okolo 9.00 hodiny evakuovala žiakov a pedagógov Strednej odbornej školy (SOŠ) obchodu a služieb na Jilemnického ulici v Trenčíne. Anonym telefonicky nahlásil, že v škole je umiestnená bomba.

Na snímke žiaci pred Strednou odbornou školou obchodu a služieb na Jilemnického ulici v Trenčíne 22. marca 2017. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

Ako TASR informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, bombu nahlásil anonym na tiesňovú policajnú linku 158. „Polícia budovu evakuovala, momentálne prebieha pyrotechnická kontrola,“ doplnil Kudlička.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.