V bratislavskej Vrakuni pribudol nový fitpark

Ilustračná snímka. Foto: TASR - Erika Ďurčová

Bratislava 21. novembra (TASR) – Hlavné mesto prostredníctvom mestskej organizácie Generálny investor Bratislavy (GIB) vybudovalo nový fitpark v mestskej časti Vrakuňa. Nachádza sa priamo v areáli Základnej školy na Žitavskej ulici. Žiaci si tak budú môcť spestriť voľný čas cvičením na workoutových zostavách. TASR o tom informovala hovorkyňa Bratislavy Zuzana Onufer.

"Koncom leta sme začali budovať tri exteriérové fitnes zariadenia pre deti a jednu workoutovú zostavu s bezpečnostnou dopadovou plochou. Práce boli ukončené ešte v októbri, pričom deti môžu tieto zostavy už plnohodnotne využívať," povedal riaditeľ GIB Vladimír Gašperák. Medzi obľúbenými fitnes zariadeniami sú bicykel, stepper či zostavy na posilňovanie.

Niekoľko takýchto zostáv zameraných na street workout, fitnes a freestyle cvičenie s vlastnou váhou tela bolo nedávno vybudovaných aj v mestskej časti Nové Mesto, ktorých vybudovanie taktiež realizovala organizácia GIB. Zostavy boli vybudované vo vnútrobloku na ulici Československých parašutistov a na Nobelovej ulici v blízkosti detského ihriska. Obe zostavy sú zamerané na cvičenie s vlastnou váhou tela.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.