Hádzanárka Demajová sa dohodla na zmluve s Prešovom

Na archívnej snímke s loptou hráčka Michaloviec Lucia Tobiašová , vľavo Sofia Demajová, vpravo Lucia Sukenníková. Foto: TASR/František Iván

Prešov 25. januára (TASR) - Slovenská hádzanárka Sofia Demajová bude pokračovať v kariére v ŠŠK Prešov. Skúsená spojka ukončila v polovici novembra minulého roka pôsobenie v DHC Sokol Poruba a odvtedy bola bez angažmán.

"Čakali sme na potvrdenie z Viedne, keďže išlo o medzinárodný transfer. Teraz čakáme na jej registračku zo Slovenského zväzu hádzanej. Keď ju budeme mať v ruke, stačí dve hodiny pred piatkovým zápasom v Olomouci, napíšeme ju na súpisku. Keď nie, tak potom až o týždeň doma proti Slávii Praha," uviedol vedúci družstva Miroslav Goboňa.

Demajová od začiatku tohto roka trénuje s tímom, v ktorom odohrala celú minulú sezónu. Od jej návratu si v Prešove sľubujú posilnenie spojkového radu. „Neprichádza do neznámeho prostredia, čo by jej malo situáciu uľahčiť,“ dodal Goboňa.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.