Polícia vzniesla obvinenie v kauze vraždy v Devínskej Novej Vsi

Ilustračná snímka. Foto: TASR Pavol Zachar

Bratislava 27. januára (TASR) – Polícia obvinila 68-ročného muža, ktorý mal vo štvrtok (25.1.) spáchať vraždu v jednom z bytových domov na ulici Milana Marečka v bratislavskej Devínskej Novej Vsi. Obvinený G.K. z Bratislavy, ktorý je v súčasnosti v cele policajného zaistenia, mal tromi strelami spôsobiť smrteľné zranenie 75-ročnému mužovi.

Vyšetrovateľ spracoval už i podnet k podaniu návrhu na väzobné stíhanie. "V prípade preukázania viny hrozí obvinenému za úmyselné usmrtenie chránenej osoby (osoba vyššieho veku) trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo doživotie," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

Obvinený mal podľa doterajšieho vyšetrovania vo štvrtok (25.01.) v čase medzi 19.00 – 20.20 h na schodisku vedúcom do suterénu bytového domu spôsobiť 75-ročnému mužovi tri strelné zranenia, ktorým na mieste podľahol. Ďalšie okolnosti tohto prípadu policajti naďalej vyšetrujú.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.