Organizátori veria, že predajú všetky vstupenky na ZOH 2018

Dobrovoľník kráča okolo obrovského plagátu v olympijskom parku pred zimnými olympijskými hrami 5. februára 2018 v juhokórejskom Kangnunge. Foto: TASR/AP

Pjongčang 6. februára (TASR) - Šéf organizačného výboru ZOH v Pjongčangu Hee-beom Lee vyjadril presvedčenie, že predaj vstupeniek na jednotlivé súťaže bude eskalovať. Prvý muž POCOG dokonca optimisticky tvrdí, že takmer všetky podujatia budú vypredané.

Jeho slová sú v protiklade so staršími správami, podľa ktorých predaj vstupeniek nebol bezproblémový. Aktuálne je predaných 77,3 percent všetkých lístkov a dva dni pred začiatkom olympiády organizátori zriadili nový predajný systém na dennej báze. "V porovnaní s predchádzajúcimi olympiádami čísla predaja nie sú také zlé. Iba v pondelok sme predali 7600 vstupeniek. Denne predávame od 7000 do 10.000 lístkov. Takže v tomto štádiu som presvedčený, že budeme mať 'plné domy'," citovala agentúra Yonhap Leeho.

Slabšiu intenzitu mal doteraz predaj vstupeniek na biatlon, bežecké lyžovanie či krasokorčuliarsku súťaž družstiev. Organizátori tiež ubezpečili, že v dejisku je k dispozícii ešte aj množstvo voľných ubytovacích kapacít.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR2 Komentárov

  • Hi there to all, the contents present at this site are genuinely awesome for people experience, well,
    keep up the good work fellows.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.