Služba Tesco Potraviny domov bude počas leta lacnejšia

Nákupy si pred Veľkou nocou uľahčilo cez službu Tesco Potraviny domov vyše 2 000 domácností Foto: Tesco Potraviny domov

Bratislava 30. júna (OTS) - Tí si zvykli službu využívať na doplnenie chladničiek po návrate z dovolenky. Dovoz si totiž môžu zákazníci objednať až tri týždne vopred. „Okrem dovolenkárov sú ďalšou veľkou skupinou zákazníci, ktorí si dopĺňajú zásoby pred víkendom. Voľné dni chcú venovať pobytu pri vode a domov sa vracajú až večer, keď si tovar prevezmú. Potraviny dovážame až k dverám denne od 8.00 do 22.00 hodiny,“ vysvetlila Katarína Tokárová, e-commerce manažérka služby Tesco Potraviny domov.

Novinkou pre zákazníkov bude počas letného obdobia od 23. júna 2014 do 14. septembra 2014 špeciálna akcia, počas ktorej klesla cena za dovoz už od 1,49 eura. Navyše služba osobného vyzdvihnutia tovaru pri hypermarkete Klikni & Vyzdvihni je počas celého leta celkom zadarmo.

Podľa K. Tokárovej je služba Tesco Potraviny domov veľmi obľúbená najmä počas horúcich letných dní, keď si zákazníci objednávajú veľké balenia minerálok, viackilogramové melóny a zmrzlinu. „Naše špeciálne upravené dodávky totiž majú mraziacu aj chladiacu časť, ktorá uchováva teplotu potravín aj pri prevoze počas horúčav. Veľký záujem je v lete aj o potreby na párty alebo grilovačky – od špecialít na grilovanie, alko, či nealko nápojov až po jednorazové párty taniere a príbory,“ dodala K. Tokárová.

K vyše 21-tisíc produktom v ponuke webstránky služby Potraviny domov aktuálne pribudli aj typické sezónne letné produkty – ako napríklad opaľovacie krémy, menšie hračky k vode, nafukovacie plávacie kolesá, turistickí sprievodcovia či špeciality na gril.

Ako funguje služba Tesco Potraviny domov a Klikni &Vyzdvihni?

- Služba Tesco Potraviny domov funguje vo vyše 90 lokalitách na Slovensku – a to v Bratislave, Malackách, Košiciach, Prešove, Nitre, Trnave, Hlohovci, Leopoldove, Šali a Galante a v širokom okolí týchto miest. Službu môže využívať vyše 1,5 milióna ľudí.
- Zákazník si pohodlne doma po registrácii cez webstránku tesco.sk/potravinydomov vytvorí nákupný zoznam z vyše 21-tisíc výrobkov – chladené, mrazené a trvanlivé potraviny, drogéria, vybraný priemyselný tovar.
- Zvolí si čas dovozu, ktorý mu vyhovuje. K dispozícii má 7 dní v týždni, 2-hodinové časy rozvozu medzi 8.00 hod. a 22.00 hod. (na nasledujúci deň alebo až do troch týždňov).
- Nákup zákazníkovi privezú špeciálne zaškolení pracovníci domov až k dverám.
- Svoj nákup si môže zákazník vyzdvihnúť aj osobne pri predajni denne od 8.00 do 22.00 hod. Stačí pri tvorení nákupného zoznamu tesco.sk/potravinydomov zvoliť možnosť Klikni & Vyzdvihni. (Služba funguje pri hypermarketoch – Tesco Extra Bratislava Zlaté piesky, Petržalka, Košice a Tesco Nitra).
- Zákazník si môže vybrať z dvoch spôsobov úhrady: platbu vopred cez internet alebo kartou pri prevzatí tovaru.
- Ceny tovarov sú rovnaké ako v hypermarkete v deň prevzatia nákupu vrátane akcií.
- Služba dovozu tovaru Potraviny domov stojí od 2,49 € do 3,99 €, služba Klikni & Vyzdvihni stojí 1,99 €. V lete od 23. júna 2014 do 15. septembra 2014 je cena dovozu od 1,49 € a služba Klikni & Vyzdvihni je zadarmo.
- Služba ponúka dopravu zdarma aj pre zdravotne ťažko postihnutých (ZŤP) zákazníkov, ak cena ich nákupu presiahne 20 eur.
- Pokiaľ náhodou nie je niektorá položka z nákupného zoznamu zákazníka k dispozícii, vyberie pracovník vhodnú náhradu. Záleží iba na zákazníkovi, či sa pre túto alternatívu rozhodne alebo ju odmietne.
- Počas prípravy a rozvozu tovaru je neustále dodržiavaná a kontrolovaná stanovená teplota tovaru.

Ako služba funguje, si môžete pozrieť aj tu:

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.