Rezort práce hľadá dodávateľa stravných poukážok pre zamestnancov

Bratislava 14. júla (TASR) - Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR hľadá dodávateľa stravných poukážok pre zamestnancov organizácií rezortu práce na najbližší jeden rok.

Foto: TASR/Štefan Puškáš

Oznámenie o vyhlásení tendra už ministerstvo zverejnilo vo vestníku verejného obstarávania.

Predpokladaná celková hodnota zákazky je vo výške 8.526.695 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH)a ministerstvo predpokladá, že bude potrebovať 2.343.071 kusov stravných poukážok.

Kritériom pre výber víťaza tendra bude najnižšia cena, rezort práce s ním uzatvorí rámcovú zmluvu. Uchádzači tiež musia mať elektronický objednávkový formulár na objednávanie stravných poukážok s automatickým potvrdením prijatia objednávky.

Ďalším kritériom je, že objednávkový formulár musí umožňovať stiahnutie a vytlačenie štatistických údajov. Uchádzač si tiež musí plniť svoje finančné záväzky riadne a včas voči banke, taktiež musí predložiť vyjadrenie banky, ktorým preukáže, že nie je v nepovolenom debete.

Rezort práce plánuje zákazku financovať z rozpočtových prostriedkov vyčlenených na tento účel a z fondov EÚ. "Verejný obstarávateľ neposkytuje preddavky. Minimálna lehota splatnosti faktúr bude 30 dní od dňa doručenia faktúry objednávateľovi," uviedol rezort práce vo vestníku. Záujemcovia môžu predkladať ponuky do 22. augusta tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.