Banky SR a ČR chcú oživiť spoločnú značku Made in Czechoslovakia

Foto: TASR

Bratislava 29. júla (TASR) - Oživiť svetovú značku Made in Czechoslovakia a naďalej rozvíjať exportné príležitosti slovenských a českých firiem má za cieľ dohoda o spolupráci, ktorú dnes v Bratislave podpísali generálny riaditeľ a predseda Rady banky Eximbanka SR Igor Lichnovský a generálny riaditeľ Českej exportnej banky a predseda jej predstavenstva Karel Bureš.

Dohoda, ako dnes informovali na stretnutí s novinármi, okrem rozšírenia priestoru pre obe inštitúcie v oblasti spoločných vývozných projektov a transakcií do tretích krajín sleduje aj rozšírenie možností pre spoluprácu formou získavania informácií o vhodných exportéroch prípadne importéroch.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR1 Komentár

  • Pre ziveho Boha, co sa to deje zo SR?! Dalsie otroctvo a vycucavanie Slovakov.
    Praha nas okradala od roku 1918 az do roku 1993. Ci to vlada SR nevie?! Je slepa? SR ZNOVA stratila svoje meno! Uz sme znova "CZECHS". Ci im nestaci spolupraca vo EU?! Nech dostane porazku ten co to podpisoval (podviedol) za SR.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.