Smer-SD ponúka miesto na kandidátke vysokoškolákom

Ilustračné foto Foto: TASR

Trnava 12. augusta (TASR) – Krajská kancelária Smeru-SD v Trnave sa rozhodla dať pre nadchádzajúce komunálne voľby možnosť jednému vysokoškolákovi uchádzať sa o post poslanca mestského zastupiteľstva na jej kandidačnej listine. Chce tým vytvoriť priestor pre ambicióznych mladých ľudí s trvalým bydliskom v Trnave so záujmom o veci verejné.

Kritériom zaradenia študenta či študentky na kandidátku bude predloženie najlepšieho návrhu s piatimi ťažiskovými témami, ktoré považuje za nevyhnutné vykonať v prospech mesta Trnava a jej občanov. Návrh musí obsahovať aj riešenie problému z pohľadu študenta s prípadnými ekonomickými dôsledkami na rozpočet mesta. Informuje o tom web trnavadosiahlaviac.sk, na ktorom Smer-SD zverejnil aj svojich kandidátov za jednotlivé mestské obvody. Výzva pre študentov má uzávierku na konci augusta, vyhodnotenie návrhov bude do 5. septembra. Mail alebo obálka musí byť označená heslom Chcem byť kandidátom za Smer-SD.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.