Manželku britského princa Williama prijali do nemocnice na pôrod

Policajtky strážia pred londýnskou nemocnicou Svätej Márie 22. apríla 2015, kde sa má narodiť na konci apríla druhý potomok vojvodkyne Kate a britského princa Williama. Foto: TASR/AP

Londýn 2. mája (TASR) - Manželku britského princa Williama Kate prijali dnes do londýnskej Nemocnice sv. Márie, kde má porodiť ich druhé dieťa. V krátkej správe na Twitteri to oznámil Kensingtonský palác.

Vojvodkyňa z Cambridgea, občianskym menom Kate Middletonová, bola hospitalizovaná približne o 07.00 h SELČ v nemocničnom krídle Lindo Wing. Prišla tam v aute spoločne s Williamom, píšu svetové tlačové agentúry.

Jej dieťa bude mladším bratom alebo sestrou Williamovho a Katinho prvého dieťaťa, princa Georgea, ktorý sa narodil v júli 2013 v tej istej nemocnici.

Manželský pár predtým oznámil, že nevedia, či ich druhé dieťa bude chlapec alebo dievča. Predpokladá sa, že až kým sa dieťa nenarodí, palác ďalšie informácie nezverejní.

Narodenie bábätka, jeho pohlavie, miery a hmotnosť budú oznámené prostredníctvom Twitteru a Instagramu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.