Policajti zachránili v Trsticiach mladého muža z horiaceho domu

Ilustračné foto Foto: TASR

Trstice 29. júna (TASR) - Príslušníci Obvodného oddelenia Policajného zboru (PZ) v Trsticiach, okres Galanta, zachránili život 23-ročnému mužovi. Členov policajnej hliadky Michala Hulíka a Tomáša Juhosa vyslalo operačné stredisko 22. júna k požiaru rodinného domu v Trsticiach. Z domu sa šíril hustý dym, pričom od okolo stojacich osôb zistili, že v dome sa nachádza muž, ktorý pravdepodobne oheň zapálil. Informovala o tom dnes TASR krajská hovorkyňa PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Kredatusová dodala, že mladého muža, ktorý už nejavil známky života, vytiahli pred dom na trávnik. Tu mu poskytli prvú pomoc, pričom po chvíli začal dýchať. Následne ho odovzdali do rúk lekárom.

„Týmto však pomoc policajtov neskončila, pretože mladý muž panikáril a bol agresívny. Preto museli ešte poskytnúť lekárom asistenciu pri jeho ošetrení a prevoze do nemocnice. Následne sa policajti vrátili späť na miesto udalosti a pokračovali v plnení svojich policajných úloh,“ uzavrela hovorkyňa.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.