Kvalifikácia ME: Balíkové vstupenky na Ukrajinu a Bielorusko od 28 eur

Na snímke radosť slovenských futbalistov po víťazstve 2:1 nad Španielskom vo futbalovom kvalifikačnom zápase na EURO 2016 v C-skupine medzi Slovenskom a Španielskom 9. októbra 2014 v Žiline. Foto: TASR/Martin Baumann

Bratislava 3. júla (TASR) - Slovenský futbalový zväz (SFZ) v piatok na sociálnej sieti informoval o cenách vstupeniek na domáce kvalifikačné zápasy EURO 2016 v Žiline s Ukrajinou (5. septembra), resp. s Bieloruskom (9. októbra).

Balíkové vstupenky na oba zápasy sa budú predávať v dvoch kategóriách: 1. kategória - západná a východná tribúna za 48 eur, 2. kategória - severná a južná tribúna za 28 eur. Balíkové vstupenky pôjdu do predaja v sieti Ticketportal v polovici júla.

Vstupenky na samostatné zápasy by mali byť do predaja uvoľnené v závislosti od výsledku predaja balíkových vstupeniek v priebehu augusta. Na Ukrajinu v rovnakých kategóriách za 30 a 18 eur, na Bielorusko za 25 a 15 eur.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.