V Bratislave ukradli dva bicykle, policajti žiadajú verejnosť o pomoc

Ilustračné foto Foto:TASR/Miroslav Košírer

Bratislava 28. júla (TASR) - Bratislavskí policajti vyšetrujú krádeže dvoch bicyklov na Einsteinovej ulici v hlavnom meste. O pomoc pri identifikovaní osôb žiadajú aj verejnosť.

V prvom prípade vzal neznámy páchateľ bicykel spred obchodného centra 4. júna. Na stojane bol uzamknutý, majiteľovi vznikla škoda približne 300 eur.

"Zlodej mohol mať od 30 do 40 rokov, bol štíhlej postavy, mal tmavé nakrátko ostrihané vlasy. Oblečené mal čierne tričko, bledé nohavice, cez plece mal prevesenú aktovku," informoval TASR bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

V druhom prípade došlo ku krádeži bicykla 7. júla, a to v podzemných garážach. Horský bicykel bol podľa Szeiffa pripevnený o stojan. Neznámy páchateľ spôsobil jeho odcudzením škodu 476 eur.

Zlodej mohol mať podľa polície 25 až 35 rokov. Bol štíhlej postavy, mal tmavé nakrátko ostrihané vlasy, na očiach slnečné okuliare. Oblečené mal krátke bledohnedé nohavice, bledohnedé tričko, na nohách biele topánky.

"Ak má verejnosť o týchto krádežiach informácie, políciu môže kontaktovať na čísle 0961/35 865, na bezplatnom čísle polície 158 či osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," dodal hovorca.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.