Bývalá miss Rakúska z roku 2013 zomrela po záhadnom páde v Tirolsku

Zosnulá modelka Ena Kadicová, archívna snímka. Foto: twitter.com

Innsbruck 20. októbra (TASR) - V nemocnici v Innsbrucku zomrela v pondelok večer bývalá Miss Rakúsko Ena Kadicová, ktorá minulý týždeň utrpela ťažké vnútorné zranenia pri 30-metrovom páde. Informovala o tom dnes stránka denníka Tiroler Tageszeitung.

Incident sa odohral ešte uplynulý piatok pri Innsbrucku neďaleko vyhliadkovej plošiny Drachenfelsen. Jeho okolnosti sú stále nejasné.

Známe je len to, že 26-ročná bývalá kráľovná krásy utrpela zranenia pri džogingu. Ešte predtým, ako stratila vedomie, stačila mobilom zavolať svojej rodine.

Jeden svedok podľa televízie ORF uviedol, že krátko pred nešťastím videl Kadicovú sedieť na zábradlí vyhliadky. Keď podišiel bližšie, zosadla z neho. Čo sa dialo potom, sa však nedá s istotou povedať.

Kadicová, rodená Tirolčanka, bola zvolená za Miss Rakúsko 23. júna 2013 spomedzi 18 konkurentiek. V septembri toho istého roka reprezentovala Rakúsko na súťaži Miss World v Indonézii. Vlani v októbri sa však stiahla z verejného života. V rozhovore pre reláciu ORF Seitenblicke začiatkom tohto roka uviedla, že takýto život jej "nerobí radosť".

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.