POZNÁTE TOHTO MUŽA? Ukradol plecniak, polícia po ňom pátra

Bratislavskí policajti vyšetrujú trestný čin krádeže a v tejto súvislosti prosia verejnosť o pomoc pri stotožnení jednej osoby. Foto: TASR/KR PZ v Bratislave

Bratislava 20. novembra (TASR) - Bratislavskí policajti vyšetrujú trestný čin krádeže a v tejto súvislosti prosia verejnosť o pomoc pri stotožnení jednej osoby. TASR informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

"Ku krádeži došlo dňa 26. augusta 2015 v čase krátko po 14.00 h vo vnútorných priestoroch jednej z budov na Haanovej ulici č. 28. Dosiaľ neznámy páchateľ odcudzil športový plecniak čiernej farby, v ktorom sa nachádzali notebook, externý harddisk, čítačka kníh, mobilný telefón a kožená peňaženka," uviedol Szeiff. Majiteľ vyčíslil spôsobenú škodu približne na 700 eur.

V súvislosti s touto krádežou strážcovia zákona pátrajú po mužovi vo veku približne 35 rokov, ktorý má tmavé vlasy. "Oblečené mal tričko s krátkymi rukávmi sivej farby, trojštvrťové rifľové nohavice a bielo-červené tenisky," doplnil Szeiff.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby, jej súčasnému pohybu či pobytu, môžu občania oznámiť na telefónne číslo polície 158 alebo na čísle 09610/35764. Urobiť tak môžu aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.