Netradičný Mikulášsky víkend a šľahačková vojna

Netradičný Mikulášsky víkend a šľahačková vojna Foto: Bory Mall

Bratislava 4. decembra (OTS) - Prekvapte aj vy svoje ratolesti a doprajte im nezabudnuteľný zážitok. Deň plný zábavy pre najmenších začína ešte predtým, ako si v oknách nájdu balíčky od Mikuláša. Už v sobotu, 5. 12. od 10:00 sa pripravte na množstvo atraktívnych súťaží, preťahovanie lanom so samotným Mikulášom či tortovú vojnu, ktorú zažijú len v Bory Mall.

Čo by ste povedali na zdravé lízatká, piškótové mini tortičky alebo čokoládové postavičky? Počas celého víkendu budete mať tiež jedinečnú možnosť inšpirovať sa zdravými vianočnými dobrotami, ktoré si deti budú môcť vytvoriť s profesionálnym šéfkuchárom Lukášom Dörnhöferom. Malí výmyselníci, ktorým nebude stačiť krém a cukor si budú môcť vyrobiť farebné koláčiky s Play-Doh od Alltoys. Kreatívne dielne však budú pokračovať aj kreslením s kávou na vianočnú tému, zdobením wafflí a nezabudne sa ani na malé talenty. Čítať a spievať sa totiž budú vianočné koledy.

Užite si klzisko zdarma
Malí a veľkí krasokorčuliari môžu predviesť svoj talent aj na ľade klziska pod holým nebom. Tí ostatní môžu padnúť na zadok a užiť si s nimi zimné radovánky úplne zadarmo. Vlastné korčule nie sú podmienkou, radi vám požičiame tie naše priamo na mieste. Samozrejmosťou je i občerstvenie pri romantickej ľadovej ploche, ktorú nájdete pri Runway Cafe. Nezabudnite si však pozrieť stránku www.borymall.sk, kvôli informáciám o prevádzke klziska v daný deň.

Na nákupy s osobným šoférom
Nielen tento víkend sa do Bory Mall odveziete zdarma! Zaregistrujte sa v aplikácii UBER a použite kód vianocevborymall. Navyše, ak v Bory Mall nakúpite v daný deň nad 99 Eur, dostanete po predložený pokladničných dokladov na infopulte kupón na jazdu v maximálnej hodnote 10 €, čo je v prípade plynulej premávky až 25 km.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.