Polícia pátra po 55-ročnom Dušanovi Súkeníkovi z Jelšavy

Polícia v Revúcej sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 55-ročnom Dušanovi Súkeníkovi (na snímke) z Jelšavy. Foto: TASR/KR PZ v Banskej Bystrici

Revúca 21. decembra (TASR) – Polícia v Revúcej sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 55-ročnom Dušanovi Súkeníkovi z Jelšavy. TASR o dôvodoch pátrania informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v B. Bystrici Mária Faltániová.

„Krajský súd v B. Bystrici vydal na menovaného príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za zločin úverového podvodu a za prečin falšovania a pozmeňovania verejnej listiny, úradnej pečate, úradnej uzávery, úradného znaku a úradnej značky. Okresný súd v Revúcej vydal príkaz na zatknutie dotyčného a jeho dodanie do výkonu trestu odňatia slobody aj európsky zatýkací rozkaz,“ uviedla Faltániová.

Dušan Súkeník je vysoký 176 až 180 cm, strednej postavy, má hnedé oči a čierne vlasy. „Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o hľadanom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linku tiesňového volania č. 158,“ uzavrela hovorkyňa.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.