Vychádza kniha Zelené smoothie 7-dňový detox

Ilustračné foto Foto: TASR – Štefan Puškáš

Bratislava 19. januára (TASR) – Vychádza ďalšia kniha od autorky a propagátorky fenoménu zeleného smoothie Victorie Boutenko. Zelené smoothie 7-dňový detox, okrem receptov a fundovaných rád, ponúka aj návod, ako zmeniť životný štýl formou liečebnej kúry založenej nielen na zdravej strave, ale aj na pozitívnom prístupe ku svojmu telu i duši.

Táto kniha v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na sedemdňový detox. Poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život. Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov, zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na sedemdňový detox.

Tí, ktorí boli na ozdravnom pobyte, na relaxačnej, detoxikačnej, revitalizačnej či rekondičnej kúre, konzumujú špeciálnu stravu, zúčastňujú sa na rovnakých procedúrach a podstupujú rehabilitačné cvičenia. Cielené liečebné pobyty pomáhajú ľuďom osvojiť si rad zdravotne prospešných návykov, napríklad chodiť zavčasu spávať, zdravšie sa stravovať a cvičiť.

V tejto knihe poskytne čitateľovi odporúčania, nutričné zásady a recepty na sedemdňovú kúru. A tak táto kniha poslúži nielen tým, ktorí sú odhodlaní podstúpiť očistu zeleným smoothie, ale aj tým, ktorí majú v úmysle v ešte väčšej miere urobiť si zo zeleného smoothie súčasť svojej každodennej výživy.

Z anglického originálu Green Smoothie Retreat: A 7-Day Plan to Detox and Revitalize at Home preložila Anna Lackovičová. Vychádza 28. januára vo vydavateľstve Noxi. TASR informoval PR manažér Martin Vydra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.