Buď ako Bill. Buď ako Jožko. Na sieťach nás otravujú meme postavičky

TÝŽDEŇ NA WEBE: Buď ako Bill. Buď ako Jožko. Na sieťach nás otravujú meme postavičky Foto: Tablet.TV

Bratislava 26. januára (TABLET.TV) - Možno aj vás v týchto dňoch otravoval Bill, respektíve facebooková stránka s názvom Be like Bill. Za meme postavičkou stojí internetový podnikateľ Eugeniu Croitoru, ktorý tvrdí, že Bill je oveľa lepší než on sám. Bill je už taký populárny, že dokonca vznikli aj jeho paródie, či jeho slovenská verzia s názvom Buď ako Jožko.
Slovensko sa dostalo uplynulý týždeň aj na zahraničné weby, avšak nie práve v pozitívnom zmysle slova. Kuchár v rannej relácii súkromnej slovenskej televízie predstieral, že si pripravuje drogu na užitie.
Hviezdou internetu sa stala v uplynulých dňoch panda Tian Tian z Národnej zoo vo Washingtone. Pozrite sa na to, ako sa jaší v snehu. Zdieľané na sieťach bolo aj video dánskej organizácie s názvom Prelomiť ticho, ktorá bojuje za zvýšenie povedomia o týraných deťoch. A vo videách týždňa sme sa pozreli aj na to, či je možné cúvať s prívesným vozíkom vo vysokej rýchlosti.
Austrálska blogerka Constance Hallová sa rozhodla zmeniť prístup k tehotenstvu, ktorý preferujú dokonalé celebrity. K fotke v spodnej bielizni so svojím dieťaťom pripojila hashtag Like a Queen. Strhla tak vlnu ďalších fotiek a hashtagov, ktoré ukazujú reálne ženské postavy po pôrode.
A novinku priniesol aj Google. Cez Street View vás vezme na najvyšší vrchol Álp – Mont Blanc.

TYZDEN NA WEBE by terazmedia

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.