Herec David Hasselhoff bude zabávať pasažierov na výletnej lodi

Na snímke americký herec a spevák David Hasselhoff počas fotenia s replikou seriálového auta KITT po tlačovej konferencii o hudobno-motoristickom podujatí Acceleration 2014 3. júla 2014 v Bratislave. Foto: TASR/Martin Baumann

Salzburg 27. augusta (TASR) - Predstaviteľ hlavných hrdinov kedysi vysoko sledovaných televíznych seriálov Knight Rider a Pobrežná hliadka (Baywatch), americký herec a spevák David Hasselhoff (64) by na budúci rok mal takmer týždeň zabávať pasažierov výletnej lode, ktorá začiatkom novembra 2017 vypláva z prístavu talianskeho mesta Savona a vydá sa do západnej časti Stredomoria.

Vyplýva to z dnešného vyjadrenia hovorkyne salzburskej cestovnej kancelárie Geo Reisen, ktoré sprostredkovala tlačová agentúra DPA.

Hasselhoff, ktorý by mal zostať na palube plavidla počas celej šesťdňovej plavby, by tam mal vystúpiť aj s koncertom, pripravené sú aj stretnutia s jeho fanúšikmi a autogramiáda.

Umelec, ktorého popularita po problémoch v súkromí, ale aj v súvislosti so závislosťou na alkohole, výrazne poklesla, patril v čase vysielania spomínaných seriálov medzi najväčšie televízne hviezdy.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.