Prvá regionálna konferencia najvýznamnejších zamestnávateľov v Nitre

Foto: Excellent Training

Nitra 28. septembra (OTS) - Na trhu práce sa v regióne s príchodom nových investorov vytvára silné konkurenčné prostredie. Rastúci dopyt po disponibilných kvalifikovaných zamestnancoch vytvára turbulencie. Ako sa vyrovnávajú najvýznamnejší zamestnávatelia Nitrianskeho regiónu s touto situáciou? Generálni riaditelia, riaditelia ľudských zdrojov a špecialisti budú diskutovať o témach:
Zabezpečenie disponibilnej pracovnej sily s Jaroslavom Holečkom, viceprezidentom Zväzu automobilového priemyslu SR, Dagmar Wittgrúberovou, personálnou manažérkou Volkswagen Slovensko a s vedúcou oddelenia stratégie a programov regionálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja Vierou Juricovou-Melušovou.

Stabilizácia a motivácia zamestnancov s Branislavom Klocokom, generálnym riaditeľom OFZ Istebné, generálnym riaditeľom spoločnosti Camfil Levice Imrichom Mészárosom.

Príprava kvalifikovaných zamestnancov do budúcnosti so Silviou Karásikovou, personálnou riaditeľkou Duslo, Radoslavom Šebeňom, riaditeľom ľudských zdrojov MIBA Steeltec , Martinou Kriškovou, projektovou manažérkou obchodného oddelenia Rakúskeho veľvyslanectva a Dušanom Husárom, primátorom mesta Zlaté Moravce.
Pri príležitosti konania konferencie bol zrealizovaný Prieskum atraktívnosti zamestnávateľských značiek v regióne Nitra, ktorého výsledky bude prezentovať generálny riaditeľ spoločnosti Engage Hill, Filip Brodan spolu s Dušanom Káčerom, konzultantom Excellent Training.
Konferencia je určená pre generálnych riaditeľov, konateľov, riaditeľov ľudských zdrojov a kľúčové spoločnosti regiónu. Viac informácií získate na www.workforce.sk, ext@ext.sk, 0911797799.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.