Chytili muža, ktorý mal v Rohožníku brutálne dobodať iba 21-ročnú ženu

Ilustračné foto. Foto: TASR

Bratislava 20. októbra (TASR) - Polícia už zadržala muža, po ktorom pátrala v súvislosti s prípadom vraždy a pokusu o vraždu v jednom z bytov v Rohožníku v okrese Malacky. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Muža vypátrali vo vojenských lesoch medzi obcou Plavecký Mikuláš a obcou Lakšárska Nová Ves, miestna časť Mikulášov. "Hliadka pohotovostného policajného útvaru muža za použitia donucovacích prostriedkov v súlade so zákonom obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na príslušný útvar Policajného zboru, kde sú s ním v súčasnosti vykonávané potrebné procesné úkony," dodala Mihalíková.

Polícia v nočných hodinách našla v jednom z bytov v obci Rohožník v okrese Malacky nevládne telo 21-ročnej ženy, ktorá mala na tele viaceré bodné rany. V byte sa nachádzala aj zranená 53-ročná žena. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy a vraždy v štádiu pokusu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.