Polícia chytila väzňa, ktorý ušiel z ústavu v Košiciach-Šaci

Foto: teraz.sk

Košice 25. novembra (TASR) - Policajtom sa podarilo zadržať 41-ročného väzňa, ktorý 14. novembra ušiel z väzenského ústavu Košice-Šaca, kde pracoval v pekárni. Ako prvý o tom informoval RTVS.

"Nateraz vám len môžeme potvrdiť jeho zadržanie. Bližšie informácie však poskytneme v priebehu dňa," uviedol pre TASR hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Alexander Szabó.

Robert D., (na snímke) ktorý v pondelok 14. novembra 2016 ušiel z väzenského ústavu Košice - Šaca. Foto: TASR KR PZ Košice

Robert D. sa vo výkone trestu odňatia slobody nachádzal prvýkrát pre spáchanie trestného činu porušovanie domovej slobody, za čo mu bol uložený trest odňatia slobody v trvaní jedného roka so zaradením do ústavu s minimálnym stupňom stráženia.

Spoločné opatrenia na vypátranie väzňa realizovali v súčinnosti zložky Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach a Zboru väzenskej a justičnej stráže.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.