NHL spúšťa hlasovanie kapitánov pre Zápas hviezd

Ilustračné foto. Foto: TASR/Martin Baumann

New York 1. decembra (TASR) - Hokejoví fanúšikovia na celom svete si od 1. decembra môžu voliť štyroch kapitánov, ktorí povedú svoje tímy v Zápase hviezd. Tradičné exhibičné podujatie sa uskutoční 29. januára v Los Angeles.

Fanúšikovia môžu hlasovať za kapitánov na oficiálnej stránke profiligy priamo na adrese NHL.com/vote, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie NHL. Hlasovanie sa spúšťa vo štvrtok 1. decembra o 20.00 SEČ a bude prebiehať do 2. januára. Druhý rok za sebou sa Zápas hviezd bude hrať turnajovým spôsobom vo formáte traja proti trom, pričom zastúpenie bude mať každá zo štyroch divízií NHL.

Vedenie NHL už dávnejšie vykonalo opatrenia, aby zamedzilo svojvoľnému hlasovaniu fanúšikov, ktoré viedlo ku kurióznej nominácii útočníka Johna Scotta do prestížneho Zápasu hviezd 2016. Po novom nemôžu byť kapitánmi All Star tímov zranení hráči, resp. korčuliari pôsobiaci v nižšej súťaži AHL. To bol aj prípad Scotta, ktorý v tom čase hrával za farmu Montrealu Canadiens.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.