Ďalšie zmeny v Poprade: Murček namiesto Rapáča, Brejčák do Švédska

Na snímke hokejista Daniel Brejčák. Foto: TASR/Oliver Ondráš

Poprad 6. decembra (TASR) - Po nedávnych príchodoch Matúša Paločka a Viktora Postnikova sa v kádri A-mužstva HK Poprad udiali ďalšie zmeny. Tréner Marcel Ozimák už nemôže počítať so službami obrancu Jána Brejčáka, ktorý je na skúške vo švédskom klube MODO Hockey Örnsköldsvik a ani s útočníkom Branislavom Rapáčom, ktorý odišiel na vlastnú žiadosť. Novou tvárou je útočník Michal Murček, ktorý prichádza z Martina. Popradský klub o tom informoval na svojej stránke.

Skúsený obranca Ján Brejčák odohral v aktuálnej sezóne 19 zápasov, v ktorých získal 9 kanadských bodov. Vo švédskom klube MODO Hockey absolvuje skúšku. Po približne mesiac dlhom pôsobení v Poprade končí útočník aj Branislav Rapáč. Útočník, ktorý odohral 13 zápasov s bilanciou 3 góly a 5 asistencií, odchádza na vlastnú žiadosť a jeho novým pôsobiskom bude MHC Martin. „Mrzí ma, že odišli popradskí chlapci, ale v nových pôsobiskách im želám veľa úspechov a na druhej strane ma teší, že sme získali tri nové posily ako sú Paločko, Postnikov a Murček, ktorí verím, že nám pomôžu,“ uviedol riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi na stránke popradského klubu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.