Lintner verí, že sa začala tradícia zápasov proti reprezentácii

Na snímke šéf Pro-Hokej Richard Lintner. Foto: TASR - Martin Baumann

Martin 15. decembra (TASR) - Riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner vyjadril veľkú spokojnosť s prípravným zápasom, v ktorom výber najvyššej domácej súťaže zdolal slovenskú hokejovú reprezentáciu 6:1. Verí, že v stredu v Martine odštartovala vianočná tradícia takýchto duelov.

"V prvom rade som nesmierne rád, že sme mohli pripraviť takéto zaujímavé stretnutie. Bol to pekný zážitok pre nás i hráčov a dúfam, že každoročne takto v decembri vyzveme my reprezentáciu alebo naopak. Tento druh zápasu je omnoho atraktívnejší než klasická letná exhibícia. Fanúšikovia si prišli na svoje, výsledok bol možno mierne prekvapujúci, národný tím nám môže o rok vrátiť prehru," povedal Lintner.

Ten vyzdvihol aj úroveň predvedeného hokeja: "Hráči v Tipsport Lige sú neskutočne súťaživí, čo sa potvrdilo, ale rovnaké to bolo aj na strane reprezentácie, ktorá našim chalanom nedarovala ani sekundu na vydýchnutie. Zo športovej stránky mám dobrý pocit, vznikol potenciál na krásnu vianočnú tradíciu." Na martinský zimný štadión si našlo cestu 2163 divákov, nebolo tak úplne vypredané. "Vedeli sme, že nebude, napriek tomu prišlo dosť ľudí. Veľa ich pozeralo v televízii, takže rozdiel dvoch alebo troch stoviek pri takomto podujatí neriešime," dodal Lintner.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.