O najlepších športovcoch Prešova môže rozhodovať aj verejnosť

Na snímke radosť hádzanárov Prešova Foto: TASR/František Iván

Prešov 22. decembra (TASR) – Prešovčania sa v januári budúceho roka dozvedia, kto je najlepším športovcom a športovým kolektívom za rok 2016 v ich meste. Anketa má v Prešove dlhoročnú tradíciu, najlepších športovcov v metropole Šariša vyhlasujú už 56 rokov. Doteraz všetky kategórie vyberala odborná porota. Informoval referent tlačového odboru Mestského úradu v Prešove Milan Grejták.

Prešovská radnica pripravila v rámci tohto ročníka novinku v podobe internetového hlasovania. Odborná komisia zostavila na základe zaslaných návrhov od verejnosti a klubov v kategórii najúspešnejší športovci rebríček 23 športovcov bez určenia poradia. Športová obec si na základe internetového hlasovania zvolí víťaza tejto kategórie. Hlasovať možno do 4. januára 2017 na stránke www.presov.sk. Internetového víťaza vyhlásia spolu s ostatnými ocenenými na galavečere, na ktorom sa verejnosť dozvie aj meno siedmeho člena Siene slávy prešovského športu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.