Kamión po šmyku prerazil zábradlie a skončil v potoku

Bez zranenia sa skončila hrozivo vyzerajúca dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok 2. februára 2017 pri obci Domaniža v Považskobystrickom okrese. Kamión s návesom prerazil v zákrute zábradlie a skončil v potoku. Vodič vyviazol bez zranenia. Z vozidla neunikli prevádzkové kvapaliny. Domaniža, 3. februára 2017. Foto: TASR – KR HaZZ Trenčín

Domaniža 3. februára (TASR) – Bez zranenia sa skončila hrozivo vyzerajúca dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok (2. 2.) pri obci Domaniža v považskobystrickom okrese. Kamión s návesom prerazil v zákrute zábradlie a skončil v potoku.

Ako dnes TASR informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Marián Petrík, kamión po prerazení zábradlia skončil prevrátený na boku v potoku. Vodič bol v čase príchodu hasičov mimo vozidla bez zranenia. Z vozidla neunikli prevádzkové kvapaliny.

„Zasahujúci hasiči vykonali na havarovanom vozidle protipožiarne opatrenia a priebežne monitorovali vodnú hladinu, či nedochádza k úniku prevádzkových kvapalín. Následne pomocou elektrického čerpadla z kamióna odčerpali zostatkové pohonné hmoty. Po vyložení prepravovaného nákladu sa na miesto udalosti dostavili tri vyslobodzovacie vozidlá, ktoré pomocou lanových navijakov a hydraulickej ruky vytiahli postihnuté vozidlo z vodného toku,“ priblížil Petrík.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.