Pomôžte polícii pri pátraní po nesvojprávnom Dušanovi Michálekovi

Považskobystrickí policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 50-ročnom Dušanovi Michálekovi z obce Pelvník-Drienové v Považskobystrickom okrese. Nezvestný je od 27. marca. Foto: TASR – KR PZ Trenčín

Plevník-Drienové 5. apríla (TASR) – Považskobystrickí policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 50-ročnom Dušanovi Michálekovi z obce Plevník-Drienové v Považskobystrickom okrese.

Ako dnes informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, nezvestného naposledy videli 27. marca o 9.00 hodine v mieste trvalého bydliska. Odvtedy je neznáme miesto jeho pobytu a kontakty s inými osobami. „Nezvestný sa môže pohybovať po meste Žilina, Trenčín, ako aj Považská Bystrica v spoločnosti bezdomovcov. Dušan Michálek je súdom pozbavený svojprávnosti,“ uviedol Kudlička.

Michálek je vysoký asi 180 centimetrov plnoštíhlej postavy. Má modré oči, prešedivené krátke rovné vlasy, na temene hlavy má plešinu. Naposledy mal oblečenú bundu čiernej farby so sivými pásmi od ramien, modré rifle, zeleno-sivé botasky, čiernu šiltovku s bielym nápisom, pri sebe má preukaz ZŤP na svoje meno. Na temene hlavy má jazvu dlhú asi sedem centimetrov, na nose asi päťcentimetrovú jazvu.

„Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte nezvestného je možné oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158,“ doplnil hovorca.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.