TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017

Foto: TechSummit & Gadget Expo Bratislava 2017

Bratislava 8. mája (OTS) - Medzinárodný summit zameraný na inovácie a technologické zmeny v ekonomike sa bude konať 10. až 11. mája 2017 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.

Subkonferencia Cyber Security by Techsummit na Tech Summit & GadgetEXPO 2017
Súčasná pripravenosť subjektov je v zmysle IT bezpečnosti pozadu. Aký je v skutočnosti nebezpečný kyberpriestor? Chýba spoločná pôda pre diskusiu a vývoj riešení.
Práve jej vytvorenie si kladie za cieľ najväčšia inovatívna konferencia na Slovensku Techsummit 2017. Konferenciu TechSummit 2017 slávnostne otvorí podpredseda vlády pre investície a informatizáciu pán Peter Pellegrini. Záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstvo hospodárstva SR.

Európska únia vyvinula veľké úsilie na zabezpečenie kybernetického priestoru vo forme smernice o NIS (NIS Directive). Je na śtátoch, ako sa dokážu inšpirovať touto výzvou, a nájdu nové možnosti pre spoluprácu v kontexte.
Na subkonferencii Cyber security v rámci Tech Summit & GadgetEXPO sa kybernetickou bezpečnosťou budú zaoberať špičkoví odborníci.
Podnikatelia a vládne skupiny sa dozvedia, aké potenciálne hrozby a riziká sa skrývajú v kybernetickom priestore, ktorý ovplyvňuje ich každodenný život.

Témy jednotlivých panelov subkonferencie Cyber Security by Techsummit:
AKTUÁLNE TRENDY V KYBERNETICKOM PRIESTORE
SÚČASNÉ MOŽNOSTI IT BEZPEČNOSTNÝCH TECHNOLÓGIÍ
BEZPEČNOSŤ DIGITÁLNEJ KOMUNIKÁCIE
BEZPEČNOSŤ IOT

Pozrite sa s nami do budúcnosti!
Stretnite sa so slovenskými i zahraničnými lídrami osobne, nadviažte nové kontakty a inšpirujte sa od najlepších.
Poznačte si termín: už 10. - 11. mája v Bratislave.
Okrem Cyber Security Vás na Techsummite prevedieme okruhom 6 tém. Viac info o subkonferenciách Industry 4.0, Biomed HealthTech, Internet of Things, Cyber Security, Smart Cities a Startup Stage, spolu s možnosťou registrácie nájdete na http://techsummit.sk/2017/techsummit-2017/

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.