V Kolárove horel rodinný dom, vznikla škoda za 70.000 eur

Ilustračné foto. Foto: TASR

Kolárovo 30. mája (TASR) - Hasiči z Kolárova zasahovali v nedeľu 27. mája v podvečerných hodinách pri požiari rodinného domu v meste Kolárovo na Ružovej ulici v okrese Komárno.

Ako dnes TASR informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Nitre Michal Varga, po príchode a vykonaní prieskumu hasiči zistili, že horí garáž a strecha rodinného domu. "Na hasenie požiaru nasadili štyri prúdy vody. Pri požiari nedošlo k žiadnemu zraneniu. Priamu škodu spôsobenú požiarom predbežne vyčíslili na 70.000 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania," uviedol Varga.

Pri požiari zasahovali traja hasiči z hasičskej stanice Kolárovo s dvoma kusmi techniky a dvaja hasiči z hasičskej stanice Nové Zámky s jedným cisternovým vozidlom. Počas hasebných prác sa na požiarisko dostavili aj dobrovoľní hasiči z obce Nesvady s dvoma kusmi techniky.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.