POZOR: Hygienici varujú pred Kama Sutrou

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR varuje pred sadou pohárov (na snímke) z Číny. Obsahujú olovo a kadmium, tieto látky môžu pri ich používaní migrovať. Na výrobok upozornil hygienikov Rýchly výstražný systém pre potraviny a krmivá. Konkrétne ide o produkt s označením Kama Sutra Shooter Glasses so šaržou 4029811214686. ÚVZ spotrebiteľom odporúča tento výrobok nekupovať, ak ho už vlastnia, treba ho vrátiť späť na miesto predaja. Foto: TASR - ÚVZ SR

Bratislava 27. novembra (TASR) – Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR varuje pred sadou pohárov z Číny. Obsahujú olovo a kadmium, tieto látky môžu pri ich používaní migrovať.

Na výrobok upozornil hygienikov Rýchly výstražný systém pre potraviny a krmivá. Konkrétne ide o produkt s označením Kama Sutra Shooter Glasses so šaržou 4029811214686. ÚVZ spotrebiteľom odporúča tento výrobok nekupovať, ak ho už vlastnia, treba ho vrátiť späť na miesto predaja.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.