O obranyschopnosti SR, o „nebeskej ceste“ a o vzťahoch medzi veľmocami

Foto: NEF Hospodársky klub

Bratislava 6. decembra (OTS) - Uskutoční sa v utorok 11. decembra 2018 od 11. h v Bratislave. Účasť potvrdilo aj sedem veľvyslancov a niekoľko diplomatov. Najprv dostane slovo minister obrany SR Peter Gajdoš. Mal by priblížiť úroveň obranyschopnosti SR. Po diskusii s ním bude hovoriť výnimočný vedec Anatolij Eduardovič Junitskij „O revolučnom riešení transportu a prínose SKY WAY k tvorbe podmienok pre novú kvalitu života na Zemi“.

Po slávnostnej Devínskej fanfáre bude vyhlásený laureát „Mierovej ceny zo Slovenska 2015“. Dvanásteho laureáta od roku 2015 schválil väčšinou hlasov v závere 2017. roka mimoriadne Medzinárodný mierový výbor. Po krátkej prestávke bude prvé pokračovanie celoklubovej diskusie “O hlavných problémoch európskej integrácie, o tvorbe životných a vôbec mierových podmienok, osobitne o africkej a azijskej imigrácii do Európskej únie”.

Predčasom boli oslovení veľvyslanci ČĽR, Ruskej federácie a Spojených štátov s témou „Bezpečnosť a spolupráca medzi veľmocami a vo svete a tvorba mierových podmienok pre život súčasníkov“. Zatiaľ prijali pozvanie prví dvaja veľvyslanci. Ako prvý dostane priestor veľvyslanec Ruskej federácie Aleksej Fedotov.
Nie je vylúčené, že sa tohto zhromaždenia zúčastní slovenský prominent, ktorý je v súčasnosti silne „popularizovaný“.

Na záver zhromaždenia – pred vstupom do 2019. roka zaznejú myšlienky viacerých osobností osobností.

Vedec A. E. Yunitskiy, ktorý pripravuje stavbu cesty do nebies – na orbitu :
http://www.hospodarskyklub.sk/data_zhromazdenie120/je-blizko-k-nebeskym-cestam.docx
http://www.hospodarskyklub.sk/?zhromazdenie120

UPOZORNENIE: Upozorňujeme čitateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby, zverejňujeme ich v plnom znení, a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.