V Senici zrušili mestský ples, podľa primátora bol zle pripravený

Ilustračná snímka. Foto: TASR - Miroslav Košírer

Senica 3. januára (TASR) – Mesto Senica zrušilo necelé dva týždne pred konaním reprezentačný ples mesta. Informovala o tom hovorkyňa Senice Viera Barošková.

Rozhodol o tom nový primátor mesta Martin Džačovský. "Ak nemá byť reprezentačný ples mesta naozaj reprezentatívny, radšej v roku 2019 nebude. Na budúci rok ho pripravíme na úrovni, aby bol hodný svojho názvu," informoval primátor.

Ako ďalej uviedol, zo strany mestského kultúrneho strediska nebol zabezpečený takmer žiadny program. "Vzhľadom na obdobie, v ktorom sú kvalitné kapely a účinkujúci veľmi vyťažení, nebola ani záruka, že sa takýto program podarí zostaviť. Podstatným dôvodom na zrušenie plesu bol aj krátky čas na pozvanie hostí," doplnil Džačovský.

V meste sa napriek zrušenému plesu uskutočnia ďalšie veľké tanečné zábavy. Konať sa bude Hasičský ples, Reprezentačný poľovnícky ples, Študentský ples, Ples dôchodcov okresu Senica či Valentínsky ples, ktorý organizuje Slovenský Červený kríž.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.