GINO PARADISE Bešeňová - dostupnejšia a lacnejšia

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 1. júla (OTS) - Pre verných pripravujú od júla vo vodnom raji novinku – GINO Card, s ktorou bude každý vstup lacnejší.

Pre tých, ktorí uprednostňujú pohodlný nákup z pohodlia obývačky, si môžu od 1. júla zakúpiť akýkoľvek vstup do GINO PARADISE Bešeňová cez Ticketportal. Vstupy je možné samozrejme zakúpiť aj na predajných miestach Ticketportalu. „Snažíme sa našim klientom čo najviac priblížiť, preto sme sa dohodli so spoločnosťou Ticketportal. Veríme, že táto služba bude mať u klientov úspech“ komentovala novú službu Lýdia Chovancová, marketingová riaditeľka vodného raja.

Vodný raj prináša cez leto aj ďalšiu novinku pre všetkých verných návštevníkov. Počas júla oficiálne spúšťajú predaj GINO Card. „GINO Card je v prvej fáze zľavovou kartou, ktorá prinesie 10 % zľavu každému návštevníkovi od prvej návštevy. Veríme, že túto kartu ocenia predovšetkým naši stáli klienti. Časom sa z karty stane vernostná karta, na ktorej si budú môcť návštevníci zbierať body a získavať ďalšie výhody,“ okomentovala novinku Lýdia Chovancová. Kartu bude možné si zakúpiť a zaregistrovať priamo na vstupe do vodného raja.

AJ toto leto čaká všetkých v GINO PARADISE Bešeňová jedinečný program. V júli sa bude v areáli jumpovať, zumbovať, odohrá sa turnaj v plážovom volejbale, a okrem toho prídu známe slovenské osobnosti predviesť modely Ivety Haasovej na Art fashion show. V auguste prídu do areálu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.