V GINO PARADISE Bešeňová budú preplnené ihriská plážového volejbalu

Foto: Ginoparadise.sk

Bešeňová 17. júl (OTS) – V GINO PARADISE Bešeňová budú preplnené ihriská plážového volejbalu. Počas víkendu sa na nich odohrá až 80 zápasov na turnaji COQUI beach volleyball cup 2014. Na všetkých čakajú celodenné súťaže a zábava s maskotom.

GINO PARADISE Bešeňová bude mať plážové ihriská cez víkend naplno vyťažené. Počas soboty a nedele sa tu odohrá viac ako 80 zápasov v plážovom volejbale na COQUI beach volleyball cup 2014. Počas víkendu bude všetkých zabávať animačný tím s maskotom Coqui a so skvelými súťažami. Špeciálny priestor bude venovaný mamičkám a detičkám, všetko v COQUI chill out zóne.

V sobotu si zmerajú sily mužské a ženské dvojice. V nedeľu predvedú svoje volejbalové umenie mixy.
Pre víťazov všetkých kategórii čakajú atraktívne ceny – víkendový pobyt vo vodnom raji, Hyundai na víkend s plnou nádržou a ďalšie hodnotné ceny.

„Plážový volejbal sa zrodil približne v dvadsiatych rokoch minulého storočia na plážach americkej Kalifornie. Ku vzniku plážového volejbalu viedlo pravdepodobne obdobie po prvej svetovej vojne, kedy americkí vojaci trávili voľný čas hrou volejbalu na plážach. Prvý turnaj sa uskutočnil v roku 1920 Santa Monike. Postupne sa rozšíril aj do Európy,“ hovorí o histórii plážového volejbalu Lýdia Chovancová, marketingová riaditeľka GINO PARADISE Bešeňová.

Všetci volejbalisti si po turnaji budú môcť vychutnať novinky areálu – Raft river dlhú 220 m, Fun Bubble pool s nafukovacou bublinou. Kto bude mať chuť potápať sa, môže preskúmať vrak lode s profesionálnymi inštruktormi v novom Diving centre. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.